separator   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator   masz pytanie
zadzwoń
608 043 924Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator

Dlaczego warto wybrać bramę z mosiądzu?

Mosiądz jest jednym z najstarszych znanych stopów o powszechnym zastosowaniu. Składa się on z miedzi oraz cynku, którego zawartość nie przekracza 40%. Cechą charakterystyczną mosiądzu jest ciekawy, pomarańczowo-żółty kolor. Sposób jego pozyskiwania oraz bardzo dobre właściwości sprawiają, że znajduje on zastosowanie w praktycznie każdej gałęzi przemysłu. Wykonuje się z niego naczynia, dekoracje, narzędzia, a także większe elementy jak dachy czy bramy.

Dlaczego warto zdecydować się na bramę wykonaną z mosiądzu?

Argumentem przemawiającym za bramami z mosiądzu jest przede wszystkim ich trwałość. Mosiądz jest bardzo solidnym materiałem, a wykonane z niego bramy przez bardzo długi czas zachowują swój wygląd, niezależnie od warunków pogodowych. Do zalet ogrodzeń z mosiądzu należy zaliczyć również odporność na korozję. Dzięki temu nawet po długich latach elementy ogrodzenia nie ulegną uszkodzeniu.

Elementy wykonane z mosiądzu są również odporne na zmienne temperatury, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Do plusów tego surowca należy zaliczyć wysoką plastyczność, dzięki czemu na bramie z mosiądzu można stworzyć różne fantazyjne wzory czy ornamenty. Możliwości uzyskania wielu wzorów, a także oryginalny kolor mosiądzu sprawiają, że wykonane z niego ogrodzenia prezentują się niezwykle estetycznie i przykuwają uwagę każdego przechodnia.

ogrodzenie

 

Jakie jeszcze zalety mają bramy z mosiądzu?

Bramy z mosiądzu są najlepszym wyborem dla każdego, kto chce w elegancki i niecodzienny sposób udekorować swoją posesję elementem pełniącym jednocześnie funkcję użytkową. Dopasuje się ona zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych budynków. Stworzenie kombinacji mosiądzu z innymi materiałami jak np. drewno, szkło czy inne metale pozwala na stworzenie bram, które można określić dziełami sztuki.